| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Ürün Tipi | PVC /PE /PP /ABS /PP /PS sayfası |
|---|---|
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Durum | Yeni |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Besleme modu | Otomatik Aşı Beslemesi |
| Vida | Tek vidalı |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Montaj yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
|---|---|
| Ürün Genişliği | 50-300mm |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Besleme yöntemi | Tek Besleme |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Model NO. | FBE |
|---|---|
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama Malzemesi | FBE tozu |
| Şartname | 300-4200mm |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Şartname | 50-4200mm |
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Şartname | 50-4200mm |
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Yüzey İşlem Sınıfı | SA2.5 |
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| İndüksiyonla Isıtma | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |