| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Yüzey Tedavisi | Krom |
|---|---|
| Uygulama | Boru Hattı Korozyon Önleyici Bağlantısı |
| Kalınlığı | 2,0/2,5/3,5 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Bağlantı | Kaynak |
| Manşet | 1000 mm |
|---|---|
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Malzeme | Plastik işlenmiş |
|---|---|
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Vida | Tek vidalı |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Durum | Yeni |
| Boru Aralığı | 48-3000mm |
| Antikorozyon yöntemi | 3pe |
| Tahta katmanları | Tek Plaka |
|---|---|
| Özelleştirme | Özelleştirilebilir |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Malzeme | PE |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
|---|---|
| KULLANIM | Antikorozyon ve Onarım |
| Ürün Türü | PE Kurulu |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | 2000 Takım/Gün |
| Menşe yeri | QINGDAO ÇİN |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Malzeme | HDPE/PP |
|---|---|
| Uygulama | petrol ve doğal gaz boru hatları |
| yoğunluk | ≥0.98g/cm³ |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |