| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kol kalınlığı | 0.5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| HS kodu | 847710900 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Kaplama Malzemesi | Epoksi tozu, yapıştırıcı, polietilen |
| Durum | yeni |
| 3PE yapısı | Epoksi+yapıştırıcı+ekstrüde edilmiş polietilen |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Boyut | özel |
| Transport Package | Standard Package |
| Temel malzeme | PE |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini | 2000 Takım/Gün |
| Menşe yeri | QINGDAO ÇİN |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |