| Taşıma Paketi | Standart Paket |
|---|---|
| Ticari marka | HSD |
| GTİP Kodu | 8477109000 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ürün Genişliği | 50-300mm |
| Ürün Genişliği | 50-300mm |
|---|---|
| Ürün Kalınlığı | 1,5-3 mm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Taşıma Paketi | Standart Paket |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Yüzey Kalınlığı | ≥0.6mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Model NO. | FBE |
|---|---|
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama Malzemesi | FBE tozu |
| Şartname | 300-4200mm |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Ürün Rengi | Siyah |
| Besleme sistemi | Vakumlu besleyici |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Vida | Tek Vida |
| Özellik | yalıtım |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 60c-110c |
| Spesifikasyon | Kalınlık 0.8-3.0mm |
| Uygulama | İnşaat, okyanus, elektronik, metalurji, kimyasal, petrol |
| Teslim süresi | 10 GÜN |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| Model Numarası | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Model Numarası | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Model Numarası | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |