BuÖn yalıtımlı boru üretim hattıModern altyapı projelerinin, özellikle deUzak ısınma, soğutma sistemleri ve yeraltı boru hattı tesisatlarıBu hat, verimli ısı yalıtımını ve uzun süreli dayanıklılığını geniş bir uygulama yelpazesinde sağlayan yüksek kaliteli önceden yalıtılmış borular üretmede uzmanlaşmıştır.
Sistem110 mm'den 2200 mm'ye kadar boru çapı, çeşitli proje gereksinimlerini karşılamak için olağanüstü esneklik sunuyor.
![]()
![]()
| İşletim Sistemi | Dokunmatik Ekran |
| Uygulama | Bölge ısıtma, soğutma ve yeraltı boru tesisatları |
| Yüzey işleme derecesi | ≥SA2.5 |
| İşleme Kapasitesi | ≤250m2/h |
| Boru uzunluğu aralığı | 6m - 12m |
| Paketlenmiş | Film |
| Toplam Güç | 200KW |
| Boru hattı malzemesi | HDPE |
| Boru çapı | 110-2200 mm |
| Kapasite | 160-200 kg/saat |
![]()
![]()
![]()
Qingdao Huashida Machinery Co., LTD,seris ofPlastik boru makineleri, belediye boru makineleri,boru yalıtımı&anti-korroziyonmakine, veboru bağlama&korozyon önleyici malzemeler,21 yıllık üretim tecrübesiyle.
Ana ürünlerimiz şunlardır:
1. HDPE kabuk borusu için önceden yalıtılmış boru Üretim hattı (110-2000mm)
2. Sert önceden yalıtılmış boru üretim hattı
3Esnek ön yalıtımlı boru üretim hattı
4Çelik boru FBE/2LPE/3LPE korozyon önleyici kaplama hattı
5. Çelik boru derusting hattı
6. PEbasınçboru/Gaz ve su tedarik borusuüretim hattı
6. PP/PE plastik kart/plaka/geomembran üretim hattı
7.NBR PVC THermal yalıtım borusu/plaka üretim hattı
8Boru hattı korozyon önleyici malzemeler ve cihazlar: ısı kısaltıcı eklem kaplama koltuğu, elektro-füzyon kaynaklı eklem koltuğu, taşınabilir kaynak tabancası (extruder), PE PP kaynak çubuğu.
400'den fazla yurtdışı müşteriyle çalışıyoruz ve ürünlerimizi Kazakistan, Özbekistan, İran, Türkiye, Rusya, Nijerya ve diğer ülkelere ihraç ediyoruz.
Fabrika genel görünümü![]()
Takımımız.
![]()
Teslimat![]()
Sergi![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar