| Çubuk çapı | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüder |
| Frekans dönüştürücü | ABB |
| Üretim kapasitesi | 20kg/saat |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel and Carton |
| Spesifikasyon | 2,5 mm-4.0mm'den çap |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| Renk | Beyaz, Siyah ve Morus Yapımı |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Production Capacity | 5 tons/Day |
| Taşıma Paketi | Mandrel ve karton |
| Specification | Diameter from 2.5mm-4.0mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Çubuk çapı | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| EKSTRÜDER MODELİ | Tek Vidalı Ekstruder |
| frekans dönüştürücü | ABB |
| Üretim Kapasitesi | 30kg/saat |
| Packaging Details | Standard Package |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
|---|---|
| Paslanmaz çelik kaynak çubuğu tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| kaynak gücü | AC |
| Çubuk çapı | 3.5mm-4mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Uygulama | Boru hattı kaynağı |
|---|---|
| Renk | Requests üzerine özel renkler mevcuttur |
| Çubuk çapı | 3,5-4 mm |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Paslanmaz çelik kaynak çubuğu tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elde taşınır kaynakçıya beslenmek |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
| Çapraz | 4.0mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
|---|---|
| Özellikler | 10-20 kilogram /rulo |
| Çubuk çapı | 3.5mm-4mm |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Malzeme | PE, PP, PVC ve Daha Fazlası |
|---|---|
| Şartname | 2 mm'den 10 mm'ye |
| Renk | Herhangi |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Malzeme | HDPE/PP |
|---|---|
| Şartname | SGS |
| Hafif | Elde Taşıması Kolay |
| Güç | 380V/220V 50Hz |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |