| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Base Bant Maks. Genişlik | OEM / DOM |
| Model NO. | HSD50-426 |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Sertifika | CE, ISO |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Ticari marka | HUASHIDA |
| özel | özel |
| HS kodu | 8477209000 |
| Ürün Türü | PE Kurulu |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000 mm |
| Üretim için malzeme | polietilen |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | ISO9001:2008 |
| Base bant kalınlığı | 0.2-1mm |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Beslenme tarzı | Vakum |
|---|---|
| Ürün Genişliği | 50-300mm |
| Otomasyon | Otomatik |
| Vida | Tek vidalı |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Ambalaj bilgileri | 6000 adet/gün |
|---|---|
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | HSD |
| Taşıma Paketi | İhracat için standart paket |
|---|---|
| Boru malzemesi | çelik |
| İndirme aralığı | 159-4200mm |
| Packaging Details | Standard Package For Export |
| Delivery Time | 60 Days |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 Yıl |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Ürün Türü | PE Kurulu |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Base Bant Maks. Genişlik | 1000 mm |
| Üretim için malzeme | polietilen |