| Plastik İşlenmiş | PE/PP |
|---|---|
| besleme modu | Tek Besleme |
| Vida | tek vida |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Sac Kalınlığı | 3-16mm |
|---|---|
| Ekstrüzyon Tipi | Tek vidalı ekstrüzyon |
| Ürün türü | Plastik ekstruder |
| Hammadde | PE / PP |
| Ürün Genişliği | 1300mm |
| Sac Kalınlığı | 3-16mm |
|---|---|
| Ekstrüzyon Tipi | Tek vidalı ekstrüzyon |
| Ürün türü | Plastik ekstruder |
| Hammadde | PE / PP |
| Ürün Genişliği | 1300mm |
| Sac Kalınlığı | 3-16mm |
|---|---|
| Ekstrüzyon Tipi | Tek vidalı ekstrüzyon |
| Ürün türü | Plastik ekstruder |
| Hammadde | PE / PP |
| Ürün Genişliği | 1300mm |
| Satış Sonrası Hizmet | Yurtdışı Kurulum, Ücretsiz Teknik Destek |
|---|---|
| Garanti | 12 Ay |
| Ürün türü | Pe |
| Tahta katmanları | Çok katmanlı |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Malzemeler | PP/PE/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Kalınlık | 0.1-30mm |
| Genişlik | 800mm-1600mm |
| Menzil | Tek katmanlı, çift katmanlı, çok katmanlı |
| Özellikler | düşük enerji tüketimi, düşük gürültü |
| Malzemeler | PP/PE/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Kalınlık | 0.1-30mm |
| Genişlik | 800mm-1600mm |
| Menzil | Tek katmanlı, çift katmanlı, çok katmanlı |
| Özellikler | düşük enerji tüketimi, düşük gürültü |
| Kapasite | 160 - 200kg/saat |
|---|---|
| Yapışkan Kalınlığı | 0,1 - 0,5 mm |
| Şartname | 1000 mm |
| Bant Kalınlığı | 0,2 - 1 mm |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
|---|---|
| Malzeme | PE/PP/PS/HIPS/ABS |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| korozyon oranı | 0,01 - 0,1 |
|---|---|
| Şartname | 0.8 - 3.0 mm |
| Özellik | Yalıtım |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 80 gün |