| Karakter | Kompakt Tasarım Hafif Ağırlık |
|---|---|
| Model numarası | hj-30b |
| Voltaj | 220V-230V |
| Güç | Elektrikli |
| Garanti | bir yıl garanti |
| Güç | Elektrikli |
|---|---|
| Karakter | Kompakt Tasarım Hafif Ağırlık |
| Malzeme | HDPE/PP Kaynak Çubuğu |
| Voltaj | 220V-230V |
| Kontrol | Kılavuz |
| Kurulu güç | 630kw |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | Ön yalıtımlı boru üretim hattı |
| Entegrasyon | Ar -Ge, imalat, satış, hizmet, ticaret |
| Araştırma Ortakları | Tsinghua Üniversitesi, Pekin Kimyasal Teknoloji Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi |
| Odak Alanı | Plastik boru üretim hattı ve plastik boruların eklemleri, 2pe 3pe borular |
| Ana ekstruder | SJ-120/38 |
|---|---|
| Kurulu güç | 630kw |
| Araştırma Ortakları | Tsinghua Üniversitesi, Pekin Kimyasal Teknoloji Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi |
| Ürün Grupları | PE Yalıtım Ceket Boru Ekstrüzyon Hattı, PE PP Sac Ekstrüzyon Hattı, PE içi boş duvar spiral boru üre |
| Boru Çapı Aralığı | Ф1155-2000mm |
| Ürün Grupları | PE Yalıtım Ceket Boru Ekstrüzyon Hattı, PE PP Sac Ekstrüzyon Hattı, PE içi boş duvar spiral boru üre |
|---|---|
| Ürün Adı | Vakum boyutlandırma yöntemi kullanılarak polietilen boruların ekstrüzyon üretim hattı |
| Araştırma Ortakları | Tsinghua Üniversitesi, Pekin Kimyasal Teknoloji Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi |
| Kurulu güç | 630kw |
| Ekstrüzyon ekipmanı bileşenleri | Tek vidalı ekstrüder, kalıp başı, vakum şekillendirme tankı, taşıma makinesi, tozsuz kesici, kontrol |
| Kaplama kalınlığı | 1,8 mm - 5,0 mm |
|---|---|
| Kaplama Malzemeleri | Polietilen, Yapıştırıcı, Epoksi |
| Ürün Türü | Boru üretim hattı |
| Toplam güç | 200KW |
| Üretim Hızı | 8 - 12 m/dak |
| Manşet | 1000 mm |
|---|---|
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Özellikleri | yüksek verimlilik, enerji tasarrufu |
|---|---|
| Motor Gücü | 55KW |
| Türü | Boru / Levha |
| Kullanılan Malzeme | NBR ve PVC Klima |
| Kaynağı | Çin |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama | PE Ekstrüzyon |
| Epoksi Toz Kalınlığı | 170'den Fazla Um |
| Bükme açısı | 15-90 Derece |
| Şundan oluşur | İlk FBE kaplama, orta yapıştırıcı, dış PE katmanı |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |