| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
|---|---|
| Özellikler | 10-20 kilogram /rulo |
| Çubuk çapı | 3.5mm-4mm |
| Renk | Emriyle |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Production Capacity | 5tons/Day |
|---|---|
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Trademark | Huashida |
| Uygulama | Boru hattı alanı eklem koruması |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
|---|---|
| Paslanmaz çelik kaynak çubuğu tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| kaynak gücü | AC |
| Çubuk çapı | 3.5mm-4mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS kodu | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Bilgisayarlaşma | bilgisayarlı |
| Uygulama | Plastik boru hattını bağlamak ve kaynaklamak |
|---|---|
| Boyut | Müşterinin gereksinimlerine göre |
| Spesifikasyon | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1. ISO9001 |
| HS kodu | 3920999090 |
| Menşe yeri | Qingdao, Çin |
| Model NO. | 1,5-3,5 mm |
|---|---|
| Bağlantı | Isıyla Daralan |
| Malzeme | Plastik |
| Uygulama | Plastik boru hattını bağlamak ve kaynaklamak |
| Adı | Isıyla Daralan Kılıf |
| Güç | Elektrikli |
|---|---|
| Elektrik akımı | AC |
| Karakter | Kompakt Tasarım Hafif Ağırlık |
| ana motor | Almanca Metabo |
| Model numarası | hj-30b |
| Karakter | Kompakt Tasarım Hafif Ağırlık |
|---|---|
| Elektrik akımı | AC |
| ana motor | Almanca Metabo |
| Voltaj | 220V-230V |
| Taşıma Paketi | Standart paket |