| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Pano Katmanları | çok katmanlı |
|---|---|
| Spesifikasyon | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Besleme modu | Tek Besleme |
| Montaj yapısı | Ayrı tip ekstrüder |
| Katılım sistemi | Tam Intermeshing |
| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Şartname | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/s |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Uygulama | Metal Takviyeli Spiral Koruge Borunun Birleşim Yeri |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Elektro Füzyon Bant Malzemesi | PE ve Metal Ağ |
| sayfa genişliği | 200mm-2000mm |
| sac kalınlığı | 0.1mm-30mm |