| kesme kuvveti | ≥120 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935-0,96 r/cm3 |
| germe gücü | 20 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %350 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Şartname | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/s |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Uygulama | Metal Takviyeli Spiral Koruge Borunun Birleşim Yeri |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Elektro Füzyon Bant Malzemesi | PE ve Metal Ağ |
| sayfa genişliği | 200mm-2000mm |
| sac kalınlığı | 0.1mm-30mm |
| kesme kuvveti | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Çekme Dayanımı | 30 mpa |
| Vurgulamak | Ön yalıtım boru eklemleri kolye |
| Ambalaj bilgileri | 6000 adet/gün |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Ürün Tipi | PVC /PE /PP /ABS /PP /PS sayfası |
|---|---|
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Durum | Yeni |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
|---|---|
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Sertifika | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Çapraz | 2500 mm |
|---|---|
| Çekim Gücü | 10 mpa |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ila 125°C |
| Kesit Şekli | Dairesel |
| Yapıştırıcı Kalınlığı | 0,8-2,0 mm |
| Kol kalınlığı | 0,5-3 mm |
|---|---|
| KULLANIM | Antikorozyon ve Onarım |
| Ürün Türü | PE Kurulu |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Paslanmaz çelik kaynak çubuğu tipi | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Uygulama | Elde taşınır kaynakçıya beslenmek |
| Kaynak Çekirdek Türü | Plastik |
| Çapraz | 4.0mm |
| Ambalaj bilgileri | Mandrel ve karton |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Boyut | özel |
| Transport Package | Standard Package |
| Temel malzeme | PE |