| Başvuru | Boru hattı eklem çelik boru aksesuarı |
|---|---|
| Karakter | Korozyon karşıtı |
| Renk | Siyah |
| Yapışkan kaplama kalınlığı | 0.1-0.5mm |
| Maksimum genişlik | 1000mm |
| Başvuru | plastik, metal |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Su geçirmez | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
|---|---|
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
| Tip ve Boyut | Müşteriye Göre Rulo veya Parça Kesilerek |
| Yapıştırıcı | eva |
| Kullanım | Saha Derz Kaplaması |
|---|---|
| Su geçirmez | Su geçirmez |
| Temel Malzeme | PE |
| Yapıştırıcı | eva |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
| Yapı | PE Destek + Yapıştırıcı |
|---|---|
| uygulama | Koruma Boru Hattı, Korozyon Önleme, Onarım |
| Şartname | 450, 500, 600, 650 mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Üretim Aralığı | 170mm |
|---|---|
| İşleme kapasitesi | 170mm |
| Temizlik sınıfı | Sa2.5 |
| malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Üretim Aralığı | 426mm |
|---|---|
| İşleme kapasitesi | 426mm |
| Temizlik sınıfı | Sa2.5 |
| malzeme | FBE tozu, bağlayıcı, polietilen |
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Özellikleri | Yüksek Verimlilik, Kolay Kullanım, Düşük Bakım |
| Boru çapı | DN50-1200mm |
| İşletim Sistemi | dokunmatik ekran |
| Boru Çapı Aralığı | Φ60mm-Φ1420mm |
|---|---|
| ekstruder tipi | Tek Vidalı Ekstruder |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
| Malzeme | Çelik |
| Ürün modeli | 3LPE-PP-3 |