| Vida | Tek Vida |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PE |
| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Ticari marka | HSD |
| Türü | Boru Ekstrüderi |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Türü | Boru Ekstrüderi |
| Plastik İşlenmiş | PE |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| paketlenmiş | Film |
|---|---|
| Yer | İçeride |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu |
| Boru Çapı Aralığı | φ20-φ1200mm |
| Kullanımı | Su/Gaz/Petrol Boru Hattı |
| Plastik Spiral Boru Üretim Hattı (Çap. 300mm-1200mm) | 230KW |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| Kullanımı | Kanalizasyon Suyu Dağıtımı için |
| Ürün Kapasitesi | 320-600 |
| Üretim hattı uzunluğu | 30-50m |
|---|---|
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Köpüklemesi Kalınlığı | Ön-insülasyon |
| yalıtım kalınlığı | 20mm-100mm |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Üretim hattı uzunluğu | 30-50m |
|---|---|
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Köpüklemesi Kalınlığı | Ön-insülasyon |
| yalıtım kalınlığı | 20mm-100mm |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| Kaynağı | QINGDAO ÇİN |
| Ürün Türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| Besleme modu | Çoklu Besleme |
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |