| Satış Sonrası Hizmet | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Planeatri Kesme |
| Şanzıman tipi | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Ürün Tipi | Plastik boru |
| Kullanmak | Merkezi ısıtma, soğutma yağı ve gaz iletimi |
| Kesme yöntemi | Çipsiz kesim |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Besleme modu | Otomatik Aşı Beslemesi |
| Vida | Tek vidalı |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Montaj yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Model NO. | 110-2200mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Şartname | 110-2200 |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Çap Aralığı | 110-2000mm |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | su |
| Garanti | 1 yıl |
| ekstruder | HSD-120x38 |
| Kullanımı | Boru içinde Boru Montajı |
| Garanti | 12 Aylık |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Uygulama | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Otomasyon | Otomatik |
| Bilgisayarlama | bilgisayarlı |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Çiğ madde | PE |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Raw Materials | PE80, PE100 |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Pipe diameter specification | 20-2200mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |