| Çiğ madde | PE |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| HS kodu | 8477209000 |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel kanalizasyon, yol drenajı |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| Egzoz | Tükenme |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Ürün Tipi | Plastik boru |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Uygulama | önceden yalıtımlı boru ceketi üretmek için |
| Kullanmak | Merkezi ısıtma, soğutma yağı ve gaz iletimi |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Başvuru | Gaz Besleme Borusu |
| Uzunluk | 36m, 52m, 72m |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Lens kaplama | 20-2200mm |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Teslim süresi | 90 gün |
| Satış Sonrası Hizmet | Yurtdışı Kurulum, Ücretsiz Teknik Destek |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Planeatri Kesme |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| Boru çapı | PE |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Vakum ve su püskürtme soğutma | Planet Kesim |
| Garanti | 12 Aylık |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |