| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Malzeme | HDPE |
| Ambalaj bilgileri | 4/6/8/13/25/42/90mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Renk | Geleneksel |
| Spesifikasyon | 110-2000mm |
| Vida | Tek Vida |
| Otomasyon | otomatik |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| HDPE ceket borusu rengi | Özelleştirilebilir |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| hammadde | HDPE |
|---|---|
| Şunun için kullanın | Merkezi ısıtma, soğutma yağı ve gaz iletimi |
| Kesme Yöntemi | Çipsiz kesim |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu ve Su Püskürtme Soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Boru aralığı | 300mm-3000mm |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Ekstruder Stili | SJ90×30, SJ100×33 |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | PE düz oluklu boru yapma makinesi |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Üretim kapasitesi | 100-1000kg/saat |
| Soğutma yöntemi | su soğutma |
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Ambalaj bilgileri | 4/6/8/13/25/42/90mm |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Katman Sayısı | Çift katman |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| ekstruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Çiğ madde | PE |
| PLC | Siemens |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6m - 12m |
| Plastik İşlenmiş | PE |
|---|---|
| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Vida | tek vida |
| Türü | Boru Ekstrüderi |
| Ticari marka | HSD |