| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| Çiğ madde | PE |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Boru Çapı Aralığı | 20-2000mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Boru Çapı Aralığı | 20-2000mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Boru çapı | 20-2200mm |
|---|---|
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kw |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Kalibrasyon | Ödeme Koşulları |
|---|---|
| Boru aralığı | 20-2200mm |
| Başvuru | şehir gaz borusu, su tedarik borusu |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| hammadde | PE |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Product Category | Corrugated Pipe Production Line |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
| High Stiffness | Yes |
| Economical Construction | Yes |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Boru çapı | 20-2200mm |
| Satış sonrası servis | Bütün hayat |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| Sürünme Deformasyon Direnci | - İyi. |
|---|---|
| Kurulu güç | 180kw,230kw,400kw,680kw |
| Uzun yaşam | Yaklaşık 50 yıl |
| Garanti | 12 Aylık |
| Düşük Ağırlık | - Evet. |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |