| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Toplam Kurulum Gücü | 500kW |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Ürün Türü | PE su besleme borusu |
| Vida Hayır | Tek vida |
| Otomatik | Otomatik |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Boyut | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Kurulu güç | 380V 50HZ |
| Boru Aralığı | Boru Aralığı |
| Motor Gücü | 90kW 55kW |
| Boyut | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Boru Rengi | Siyah + Sarı veya Mavi |
| Boru Aralığı | 300mm-1200mm |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Başvuru | Gaz Besleme Borusu |
| Uzunluk | 36m, 52m, 72m |
| Çap | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Başvuru | Gaz Besleme Borusu |
| Uzunluk | 36m, 52m, 72m |
| Çap | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Kontrol sistemi | Siemens |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Egzoz | Egzoz |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Nem | %85 yoğuşmasız |
|---|---|
| Yalıtım Katman Malzemesi | PU köpürme |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Soğutma suyu tüketimi | 5m3/h |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |