| üç katman | İç Boru + PU Köpük + HDPE Dış |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| özel | özel |
| Uygulama | Şehirde kanalizasyon ve drenaj için kullanılır |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Kesme Yöntemi | Planeatri Kesme |
|---|---|
| Çap Aralığı | 110-550mm |
| PLC | Siemens |
| Ürün Rengi | Siyah |
| kesme cihazı | PLANET KESİCİ |
| Spesifikasyon | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| üç katman | İç Boru + PU Köpük + HDPE Dış |
|---|---|
| İç Boru | PE-XA veya PE-RT II malzemesi |
| Uygulama | Şehirde kanalizasyon ve drenaj için kullanılır |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Boru performansı | Esnek veya sert |
|---|---|
| hat uzunluğu | 60m |
| Kullanımı | Bölge ısı/soğutucu tedariki |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Dia.range | 20-350mm |
|---|---|
| Kapasite | 500kg |
| Otomasyon | Otomatik |
| Uygulama | endüstriyel boru sistemleri için kullanılır |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Yalıtım Katman Malzemesi | PU köpürme |
|---|---|
| Besleme sistemi | Vakumlu besleyici |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Ürün Türü | Boru üretim hattı |
| Malzemeyi kullan | PU Köpük, PE ve Plastik İç Boru |
| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Spesifikasyon | PERT-50/200MM |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Kullanımı | Bölge ısı/soğutucu tedariki |
| İşleme boru malzemesi | PERT/PEX/PPR |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Güç | 260KG |
|---|---|
| Türü | Boru Ekstrüderi |
| Dia .Range | 20-350mm |
| Uygulama | Şehirde kanalizasyon ve drenaj için kullanılır |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |