| Ürün Tipi | Plastik boru |
|---|---|
| Plastik işlenmiş | PE |
| Uygulama | önceden yalıtımlı boru ceketi üretmek için |
| Kullanmak | Merkezi ısıtma, soğutma yağı ve gaz iletimi |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Çiğ madde | PE |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Kutu Malzemesi | Ana gövde paslanmaz çelik |
|---|---|
| Üretim Kapsamı | ürün hattı |
| Besleme sistemi | Vakumlu besleyici |
| Çiğ madde | PE |
| Üretim hattı uzunluğu | 30-50m |
| Spesifikasyon | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Spesifikasyon | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Spesifikasyon | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 ay |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 20 takım |
| Menşe yeri | Çin |
| Şartname | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/s |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Güç | 380V/50HZ |
|---|---|
| Renk | özel |
| Malzeme | Kauçuk Köpüğü |
| Otomasyon | tam otomatik |
| Üretim Kapasitesi | 500-1000kg/saat |