| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Hız | 6m-10m/Min |
| Spesifikasyon | 1200.00cm * 1000.00cm * 1000.00cm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Dia.range | 20-350mm |
|---|---|
| İç servis borusu | PE-XA veya PE-RT II malzemesi |
| Boru Kullanımı | Bölge ısı/soğutucu temini |
| özel | özel |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Tüp Çapı | 6-50mm |
|---|---|
| sayfa genişliği | 500-1500mm |
| Esnek Üretim | Akıllı üretim |
| Kullanımı | Aircondition Cooper Protector |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Satış sonrası hizmet | Kurulum ve Eğitim |
|---|---|
| Kullanımı | Bölge ısı/soğutucu tedariki |
| Boru Tipi | Rijit / Esnek |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| özel | özel |
| Hız | 6m-10m/Min |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Satış sonrası hizmet | Kurulum ve Eğitim |
|---|---|
| Hız | 6m-10m/Min |
| Boru performansı | Esnek veya sert |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
| Tüp Çapı | 6-50mm |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Çelik boru çapı aralığı | 32mm - 426mm |
| Boru malzemesi | çelik |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Kullanımı | Endüstriyel sıvı taşımacılığı |
|---|---|
| Spesifikasyon | 1200.00cm * 1000.00cm * 1000.00cm |
| Paketin Brüt Ağırlığı | 1000.000kg |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi | 90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 30 Set |
| Menşe yeri | Çin |