| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
|---|---|
| Boru malzemesi | HDPE |
| Üretim Kapsamı | ürün hattı |
| Boru çapı | 655mm'den 1380mm'ye |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Yalıtım Katman Malzemesi | PU köpürme |
|---|---|
| kesme cihazı | PLANET KESİCİ |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Güç | 380V/50HZ |
|---|---|
| Renk | özel |
| Malzeme | Kauçuk Köpüğü |
| Otomasyon | Otomatik |
| Üretim Kapasitesi | 500-1000kg/saat |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
|---|---|
| Malzeme | NBR/PVC/EPDM |
| Güç | 3 faz, 50Hz |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| özel | özel |
| Uygulama | Şehirde kanalizasyon ve drenaj için kullanılır |
|---|---|
| Başvurmak | PERT esnek yalıtım boruları ve pert sert yalıtım |
| Güç | 260KG |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Türü | Tek basamaklı poliüretan yalıtım boru üretim hattı |
|---|---|
| Çap Aralığı | 32mm - 426mm |
| Başvurular | Gaz tedarik borusu/ısıtma besleme borusu |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| Besleme modu | Çoklu Besleme |
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ürün malzemesi | HDPE |
|---|---|
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Egzoz | Egzoz |
| Toplam güç | 150KW |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi | saatte 1000 metre |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
| Boru Çapı Aralığı | 20mm - 200mm |
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6m - 12m |