| çaplı | Φ32 ila φ426mm |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Başvurular | Gaz tedarik borusu/ısıtma besleme borusu |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Yüzey temizleme notu | Sa2.5 |
|---|---|
| Çelik boru çapı aralığı | 32mm - 426mm |
| Başvurular | Gaz tedarik borusu/ısıtma besleme borusu |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Şartname | PERT-50/200MM |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
|---|---|
| Malzeme | NBR/PVC/EPDM |
| Güç | 3 faz, 50Hz |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| özel | özel |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
|---|---|
| Malzeme | NBR/PVC/EPDM |
| Güç | 3 faz, 50Hz |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| özel | özel |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Teori | Otomasyon |
| Başvurular | Gaz tedarik borusu/ısıtma besleme borusu |
| Type | Pipe Production Line |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Pipe Material | Steel/Plastic |
|---|---|
| Türü | Boru üretim hattı |
| Başvurular | Gaz tedarik borusu/ısıtma besleme borusu |
| özel | özel |
| Ambalaj bilgileri | QINGDAO ÇİN |
| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Hız | 6m-10m/Min |
|---|---|
| Pipe Dia | 20-300mm |
| Satış sonrası hizmet | Kurulum ve Eğitim |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |