| Tüp Malzemesi 1 | çelik |
|---|---|
| Tüp Malzemesi 2 | Plastik |
| HS kodu | 8477209000 |
| özel | özel |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Çiğ madde | PE |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10 birim/yıl |
| Taşıma Paketi | İHRACAT PAKETLEME |
| Menşei | Qingdao, Çin |
| Ticari marka | HUASHIDA |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Teslim süresi | 60 gün |
| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| Çiğ madde | PE |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet | Yurtdışı Kurulum, Ücretsiz Teknik Destek |
| GTİP Kodu | 8477209000 |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Çelik Boru Çapı Aralığı | 32mm - 426mm |
|---|---|
| İşleme kapasitesi | ≤ 250m2/h |
| Yüzey Temizleme Sınıfı | Sa2.5 |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Teslim süresi | 2 ay |
| Ödeme koşulları | T/T |
|---|---|
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Huashida |
| Sertifika | CE, Rohs,TUV |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Planeatri Kesme |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Tüp Çapı | 12-108 mm |
|---|---|
| Sayfa Genişliği | 0-2000mm |
| Isıtma Yöntemi | Elektrik veya doğalgaz |
| Malzeme | EPDM/NBR/PVC |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |