| ekstruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Soğutma suyu tüketimi | 10m3/saat |
| Üretim Kapasitesi | 1000m/s |
| Şaft Malzemesi | 40kr |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
|---|---|
| Teslim süresi | 2 ay |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Huashida |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| hammadde | PE |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| hammadde | PE |
| Boru Stili | İnce Duvar Borusu |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Boru Kullanımı | Bölge ısı/soğutucu temini |
|---|---|
| Başvurmak | PERT esnek yalıtım boruları ve pert sert yalıtım |
| Köpürme katmanı | Yumuşak poliüretan köpük ve sert poliüretan köpük |
| İç Boru | PE-XA veya PE-RT II malzemesi |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Plastik İşlenmiş | PE |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Montaj Yapısı | Ayrı Tip Ekstruder |
| Boyut | 24m*4M*4M |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Çiğ madde | PE |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| HS kodu | 8477209000 |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Lens kaplama | 110-2200mm veya özelleştirilmiş |
| hammadde | HDPE |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu ve Su Püskürtme Soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Renk | Geleneksel |
| Spesifikasyon | 110-2000mm |
| Vida | Tek Vida |
| Otomasyon | otomatik |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| hammadde | PE |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Teslim süresi | 60 GÜN |