| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Şartname | PERT-50/200MM |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
|---|---|
| Ürün Türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Ürün Rengi | Siyah |
| Model NO. | 110-2200mm |
| Besleme sistemi | Vakumlu besleyici |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Ürün Tipi | Plastik boru |
| Kullanmak | Merkezi ısıtma, soğutma yağı ve gaz iletimi |
| Kesme yöntemi | Çipsiz kesim |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Model NO. | PE-960/1680 |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Kapasite | 1000kg/saat |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Çiğ madde | PE |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| hat uzunluğu | 60m |
|---|---|
| özel | özel |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |