| Durum | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Boru |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
| boru uzunluğu | 6 metre |
| Product Type | Plastic Pipe |
|---|---|
| Capacity | 1500kg/H |
| Use for | Central Heating, Cooling Oil & Gas Transmission |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Packaging Details | Standard Package |
| Satış Sonrası Hizmet | Yurtdışı Kurulum, Ücretsiz Teknik Destek |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Planeatri Kesme |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Hammadde | HDPE |
|---|---|
| Ürün türü | Plastik boru |
| Kesme yöntemi | Çipsiz kesim |
| Başvuru | önceden yalıtımlı boru ceketi üretmek için |
| Boru çapı | 110-2200mm veya özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Planeatri Kesme |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Spesifikasyon | PE-990 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 170 |
| Boru Çapı (mm) | 1060mm |
| Kapasite (kg/saat) | 800-1200 |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Spesifikasyon | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Spesifikasyon | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/saat |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Spesifikasyon | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/s |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |