| Model NO. | 110-2200mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Spesifikasyon | 110-2200 |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Çiğ madde | PE |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Model NO. | 110-2200mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Şartname | 110-2200 |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Egzoz | Egzoz |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Katman sayısı | Çift katman |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Ambalaj bilgileri | standart paketleme |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz Teknik Servis, İşçilerin Eğitimi |
| HDPE Ön İzolasyonlu Borular için Tozsuz Kesim Özellikli Komple Üretim Hattı | İHRACAT PAKETLEME |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |