| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
|---|---|
| İşletim Sistemi | dokunmatik ekran |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
| İletim tipi | sert |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Ticari marka | HUASHIDA |
| Spesifikasyon | 110-2200mm |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Tüp Kalınlığı | 3-50mm |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Şartname | müşterinin talebine göre |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | Boru çapı. 1380-2000mm |
| Vida | Tek Vida |
| Renk | siyah veya sarı |
| Çapraz | 100-2000mm |
| bu | 12 ay |
|---|---|
| 可生产管材类型 | Alüminyum kompozit boru |
| Durum | Yeni |
| Boru çapı | 110 mm'den 2000 mm'ye kadar |
| Hammadde | PE |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
|---|---|
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Ürün malzemesi | HDPE |
|---|---|
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Egzoz | Egzoz |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
|---|---|
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Egzoz | Egzoz |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Tip | 3LPE kaplama hattı |
|---|---|
| Kaplama Katmanı | İç ve dış boru duvarı |
| Üretim için malzemeler | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| İşleme Kapasitesi | ≥250m²/saat |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |