| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Püskürtme tabancası yöntemi | Yüksek voltajlı elektrostatik püskürtme tabancası |
| Isıtma Yöntemi | Orta frekanslı ısıtma sistemi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Renk | Geleneksel |
| Spesifikasyon | 110-2000mm |
| Vida | Tek Vida |
| Otomasyon | otomatik |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Temiz seviye | > = SA2.5 |
| Isıtma Yöntemi | Orta frekanslı ısıtma sistemi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Üretim Kapsamı | ürün hattı |
|---|---|
| boru uzunluğu | 6-12m |
| Toplam güç | 180 kW |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama tabakası | Dahili Fbe ve Harici 3lpe |
| Püskürtme tabancası yöntemi | Yüksek voltajlı elektrostatik püskürtme tabancası |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| kurulu kapasite | Yaklaşık 530kw |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3 Bölüm, 380V 50Hz |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | İHRACAT PAKETLEME |
| Kaplama | Toz kaplama |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Çıkış hızı | 1-6m/min |
| Sıcaklık | 0-30 |
| Güç kaynağı | Tehlikeli alan yok |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |