| Boru çapı | 110 mm'den 2000 mm'ye kadar |
|---|---|
| Çiğ madde | PE |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Kesme Yöntemi | Planeatri Kesme |
| PLC | Siemens |
| Üretim Aralığı | Boru Çapı 110-600mm |
|---|---|
| Çap Aralığı | 110-2000mm |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve Su Soğutma |
| Kesme Yöntemi | Planeatri Kesme |
| Güç | Tehlikesiz bölge |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Sertifika | CE, QS |
| Condition | New |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
| Raw Material | PE |
| Kaplama | toz kaplama |
|---|---|
| Prensip | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
| Başvuru | Sıcak soğutucu su /yağ /kimyasal malzeme boru hattı |
| Boru Yapısı | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Kasa |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kutu |
| ekstruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Çiğ madde | PE |
| PLC | Siemens |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6m - 12m |
| Spesifikasyon | 20-2000mm |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz ile teknik hizmet, işçileri eğitmek |
| özel | özel |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| vida numarası | tek vida |
| Boru Çapı Aralığı | 20-2000mm |
|---|---|
| Çiğ madde | PE80, PE100 |
| vida numarası | tek vida |
| Ambalaj bilgileri | Standart İhracat Paketi |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paketleme |
| Boru malzemesi | çelik |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| kurutma makinesi | HSD-1200 |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Şartname | PE-910 |
|---|---|
| Ana ekstruder | 130 |
| Boru Çapı (mm) | 1160mm |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/s |
| Yükleme yöntemi | Vakumlu Otomatik Besleme |