| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Lens kaplama | 20-630MM |
|---|---|
| Taşıma Paketi | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Otomasyon | Otomatik |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Üretim hattı uzunluğu | 30-50m |
|---|---|
| Boru özellikleri | 960-1680mm |
| Boru malzemesi | HDPE/Çelik |
| boru uzunluğu | Sınırsız |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Uygulama | Ön Yalıtımlı Boru Ceketi Üretmek İçin |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Spesifikasyon | 960-1680mm |
| Boru Hattı Malzemesi | HDPE |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Model | PE-850/1372 |
|---|---|
| kurutma makinesi | HSD-1200 |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve Su Soğutma |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Çiğ madde | PE |
|---|---|
| Spesifikasyon | 110-2200mm |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Ticari marka | HUASHIDA |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Kapasite (kg/saat) | 600kg/s |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO9001:2008 |
| Durum | Yeni |
| Boru malzemesi | PE, HDPE |
| Uygulanabilir Tüpün Çapı | 110-560 |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Katman Sayısı | Çift katman |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Maksimum çıktı | 1000kg/saat |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |