| Durum | Yeni |
|---|---|
| Spesifikasyon | Boru çapı. 1380-2000mm |
| Vida | Tek Vida |
| Çıkış yeteneği | 250kg |
| Otomasyon | Otomatik |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstrüder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstrüder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstrüder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama tabakası | Dahili Fbe ve Harici 3lpe |
| Püskürtme tabancası yöntemi | Yüksek voltajlı elektrostatik püskürtme tabancası |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Kaplama | toz kaplama |
|---|---|
| Boru Yapısı | Taşıyıcı Çelik Boru-Poliüretan Köpük-HDPE Kasa |
| Prensip | Yüksek Basınçlı Hava Tipi |
| Başvuru | Sıcak soğutucu su /yağ /kimyasal malzeme boru hattı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Kutu |