| Boru malzemesi | Çelik/HDPE |
|---|---|
| Boru kullanımı | Ön-insülasyon |
| Hız | 1m-3m/dak |
| Ürün Türü | Boru üretim hattı |
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Model NO. | FBE |
|---|---|
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama Malzemesi | FBE tozu |
| Şartname | 300-4200mm |
| Boru Yüzey İşlemi | SA2.5'ten az değil |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| FBE kalınlığı | 200-800um |
| Malzeme | HDPE, Yapıştırıcı, Epoksi Tozu |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Yüzey | çelik |
|---|---|
| Boru Yüzey İşlemi | SA2.5'ten az değil |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Malzeme | HDPE, Yapıştırıcı, Epoksi Tozu |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Boru çapı | 20-2200mm |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO9001:2008, QS |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Ambalaj bilgileri | İhracat için standart paket |
| paketlenmiş | Film |
|---|---|
| Yer | İçeride |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu |
| Boru Çapı Aralığı | φ20-φ1200mm |
| Kullanımı | Su/Gaz/Petrol Boru Hattı |
| Kullanım | Gaz / su temini borusu |
|---|---|
| Ekstrüzyon kapasitesi | 1000 (kg/saat) |
| Lens kaplama | 20-2200mm |
| Kalibrasyon yöntemi | Ödeme Koşulları |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
|---|---|
| Kullanımı | Su/Gaz/Petrol Boru Hattı |
| Üretim Aralığı | Boru Çapı 110-600mm |
| kurutma makinesi | HSD-1200 |
| Köpüklemesi Kalınlığı | Ön-insülasyon |
| Plastik İşlenmiş | PE |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Montaj Yapısı | Ayrı Tip Ekstruder |
| Boyut | 24m*4M*4M |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Ürün Rengi | Siyah |
|---|---|
| Üretim Kapsamı | ürün hattı |
| Boru Aralığı | 110-550mm |
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6m - 12m |
| Ambalaj bilgileri | Makineye Göre Paketleme |