| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS kodu | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Tarzı | el tipi |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| HS kodu | 846880000 |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Vida No. | Tek vidalı |
|---|---|
| Yüzey Kalınlığı | ≥0.6mm |
| Bölüm1 | Temel Film Ekstrüzyon Çizgisi |
| Bölüm2 | Yapıştırıcı (EVA) kaplama hattı |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
|---|---|
| Malzeme | NBR/PVC/EPDM |
| Güç | 3 faz, 50Hz |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| özel | özel |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şartname | SJ120/33, SJ200/33 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Tarzı | el tipi |
|---|---|
| Karakter | Kompakt tasarım, ışık ağırlığı |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| HS kodu | 846880000 |
| Voltaj | 220V 50Hz |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Sertifika | ISO9001:2008, QS |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Condiation | New |
| vida numarası | Tek Vida |
| Automation | Automatic |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |