| Ürün Tipi | PVC /PE /PP /ABS /PP /PS sayfası |
|---|---|
| Tahta katmanları | Bekar ve çok katmanlı sayfa |
| Ürün Kalınlığı | 0.1-30mm |
| Durum | Yeni |
| Ürün Genişliği | Maksimum 3000 mm |
| Boru malzemesi | HDPE/Çelik |
|---|---|
| Soğutma suyu tüketimi | 10m3/saat |
| Boru Çapı Aralığı | 50mm-200mm |
| Toplam güç | 200KW |
| Model | ABC-123 |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Spesifikasyon | PE-365/760 |
|---|---|
| Ana ekstruder | PE-365/760 |
| Boru Çapı (mm) | 365 |
| Kapasite (kg/saat) | 550 |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Boru çapı | PE |
|---|---|
| vida numarası | tek vida |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Vakum ve su püskürtme soğutma | Planet Kesim |
| Garanti | 12 Aylık |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| İletim Türü | Katı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Renk | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Süreç | SARMAL |
| kontaktör | Fransa SCHNEIDER Kontaktörler,Schnerder |
| Motorlar | Siemens |
| Kalıp | 50 Çift |
| Güç kaynağı | 380V/50HZ |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | günde 1000 metre |
| Toplam güç | 150KW |
| İzolasyon malzemesi | poliüretan köpük |
| Boru malzemesi | Çelik |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Şartname | PERT-50/200MM |