| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | 200-3000mm içi boş duvar HDPE spiral yapılandırılmış duvar borusu ekstrüzyon hattı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Ürün Kategorisi | Ön yalıtımlı boru üretim hattı |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
|---|---|
| Boru Yüzey İşlemi | SA2.5'ten az değil |
| yüzey | çelik |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Product Material | PE PP ABS PVC Granular |
|---|---|
| Total Power | 100kw-200kw |
| Product Width | 800mm 1200mm 1500mm 2000mm 3000mm |
| Modle | SBJZ |
| Capacity | 50 Units/Month |
| Production Mode | Calendering |
|---|---|
| Modle | 1200 |
| Roller Length | 2200mm |
| Output Capacity | 150-450kg/h |
| Max.width | 1200mm |
| Brand | Huashida |
|---|---|
| After-sales service | Installation and Training |
| Warranty period | 12 months |
| Condition | New |
| Automation | Automatic |
| Trademark | HUASHIDA |
|---|---|
| Condition | New |
| HDPE | 600kg/H |
| Material | PP/PE |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Boru aralığı | 960-1680mm |
|---|---|
| Ceket Borusu Rengi | siyah veya sarı |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Ürün Türü | PE Kurulu |
|---|---|
| Pano Katmanları | Tek Plaka |
| vida numarası | tek vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Vida | Tek vidalı |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Spesifikasyon | SJ120/33, SJ200/33 |
| Otomasyon | Otomatik |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
|---|---|
| Malzeme | NBR/PVC/EPDM |
| Güç | 3 faz, 50Hz |
| Taşıma paketi | standart paket |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |