| Kurulu güç | 630kw |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | Ön yalıtımlı boru üretim hattı |
| Entegrasyon | Ar -Ge, imalat, satış, hizmet, ticaret |
| Araştırma Ortakları | Tsinghua Üniversitesi, Pekin Kimyasal Teknoloji Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi |
| Odak Alanı | Plastik boru üretim hattı ve plastik boruların eklemleri, 2pe 3pe borular |
| Türü | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Türü | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Montaj Yapısı | Ayrı Tip Ekstruder |
| Spesifikasyon | ISO9001: 2008 |
| Ürün Kalınlığı | 1,5-3 mm |
| Plastik İşlenmiş | PE/PP |
|---|---|
| besleme modu | Tek Besleme |
| Vida | tek vida |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| sac kalınlığı | 3-16mm |
|---|---|
| Ekstrüzyon Tipi | Tek vidalı ekstrüzyon |
| Ürün Türü | Plastik Ekstruder |
| Çiğ madde | PE / PP |
| Ürün Genişliği | 1300mm |
| sac kalınlığı | 3-16mm |
|---|---|
| Ekstrüzyon Tipi | Tek vidalı ekstrüzyon |
| Ürün Türü | Plastik Ekstruder |
| Çiğ madde | PE / PP |
| Ürün Genişliği | 1300mm |
| sac kalınlığı | 3-16mm |
|---|---|
| Ekstrüzyon Tipi | Tek vidalı ekstrüzyon |
| Ürün Türü | Plastik Ekstruder |
| Çiğ madde | PE / PP |
| Ürün Genişliği | 1300mm |
| Ürün Türü | Levha / Levha Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Toplam güç | 100KW-200KW |
| Çiğ madde | PE PP |
| ekstruder tipi | Tek Vidalı Ekstruder |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Uygulama | Plastik tabaka/plakalar için kaynak |
| Vakum besleyici | SAL/1600Kg |
| Satış sonrası servis | Kurulum ve Teknik Direktör |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.5-2.0mm |
| Maksimum genişlik | 1200 mm |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Width Sayfa Genişliği | 2000mm |
| Durum | Yeni |
| Rulo Uzunluğu | 2200mm |
| Çıkış yeteneği | 5-6 ton/gün |