| Tüp Çapı | 6-50mm |
|---|---|
| sayfa genişliği | 500-1500mm |
| Esnek Üretim | Akıllı üretim |
| Kullanımı | Aircondition Cooper Protector |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| sayfa genişliği | 500-1500mm |
|---|---|
| Spesifikasyon | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| Kullanımı | Aircondition Cooper Protector |
| Yapı | yatay |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Ambalaj bilgileri | Yıldız Paketi |
|---|---|
| Teslim süresi | 15 GÜN |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 Takım |
| Menşe yeri | Çin |
| İletim tipi | Esnek |
|---|---|
| Otomatik Üretim Hattı | Toplantı |
| Bilgisayar sistemi | Tam otomatik. |
| Spesifikasyon | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1. ISO9001 |
| özel | özel |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
|---|---|
| Malzeme | NBR/PVC/EPDM |
| Güç | 3 faz, 50Hz |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| özel | özel |
| Otomatik Derecelendirme | Otomatik |
|---|---|
| Malzeme | NBR/PVC/EPDM |
| Güç | 3 faz, 50Hz |
| Taşıma Paketi | Standart paket |
| özel | özel |
| Hava hacmi | 500 l/dak |
|---|---|
| Kaynak Elektrodunun Hızı | Çap 3.0 mm-4.0 mm |
| Tarzı | Portatif |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Bağlantı | Isıyla Daralan |
| Uygulama | Plastik boru hattını bağlamak ve kaynaklamak |
| Yapıştırıcı | eva |
| Adı | Isıyla Daralan Kılıf |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |