| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Egzoz | Egzoz |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz Planet Kesim |
| Malzeme türü | Çelik Boru, Poliüretan Köpük, HDPE Dış Boru |
| Yalıtım Katman Malzemesi | PU köpürme |
|---|---|
| Besleme sistemi | Vakumlu besleyici |
| Kontrol Sistemi | PLC Kontrolü |
| Ürün Türü | Boru üretim hattı |
| Malzemeyi kullan | PU Köpük, PE ve Plastik İç Boru |
| Spesifikasyon | 110-2200mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| Ticari marka | HUASHIDA |
| Kesme Yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Boru malzemesi | HDPE, PEX, PERT vb. |
|---|---|
| Isıtma Gücü | 4.0KW×4 bölgeleri |
| İç işleme | nitrür işleme, derinlik: 0,4~ 0,7 mm; honlama |
| Fıçı malzemesi | 38CrMoAlA |
| Yüzey işlemi | Nitrit işleme, derinlik: 0.3 ~ 0.6mm |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Product Type | Plastic Pipe |
|---|---|
| Capacity | 1500kg/H |
| Use for | Central Heating, Cooling Oil & Gas Transmission |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Packaging Details | Standard Package |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Model | SRQG-110 |
|---|---|
| Boru çapı ((MM) | 20-63 |
| Monitör oranı ((KG/H) | 45 kw |
| ekstruder | SJ-65/30 |
| boyut(mm) | 36×1.8×3 |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |