| Ağırlık | Özel |
|---|---|
| Uygulama | Boru / Sac Üretimi |
| Renk | Özel |
| Malzeme | Kauçuk Köpüğü |
| Özellikleri | Yüksek verimlilik, düşük enerji tüketimi, kolay kullanım, istikrarlı performans, yüksek kalite, daya |
| hammadde | HDPE |
|---|---|
| Şunun için kullanın | Merkezi ısıtma, soğutma yağı ve gaz iletimi |
| Kesme Yöntemi | Çipsiz kesim |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum Kalibrasyonu ve Su Püskürtme Soğutma |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| özel | özel |
| Uygulama | Şehirde kanalizasyon ve drenaj için kullanılır |
| Başvurmak | Esnek Yalıtım Boruları Pert Rijit Yalıtım |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Ürün malzemesi | HDPE |
|---|---|
| Başvuru | Ön İzolasyonlu Boru Ceketi Üretimi |
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Egzoz | Egzoz |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Uygulama | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Üretim hattı uzunluğu | 30-50m |
|---|---|
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Köpüklemesi Kalınlığı | Ön-insülasyon |
| yalıtım kalınlığı | 20mm-100mm |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Üretim hattı uzunluğu | 30-50m |
|---|---|
| ekstrüzyon işlemi | Çok Katmanlı Ekstrüzyon |
| Köpüklemesi Kalınlığı | Ön-insülasyon |
| yalıtım kalınlığı | 20mm-100mm |
| Ambalaj bilgileri | Gerçek Duruma Göre |
| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Tip | Boru Ekstrüderi |
| Besleme modu | Çoklu Besleme |
| Vida | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Başvurular | Gaz tedarik borusu/ısıtma besleme borusu |
| köpüren | Köpük |
| Teori | Otomasyon |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |