| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
|---|---|
| Teslim süresi | 70-90 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Yetenek temini | 50 set / yıl |
| Menşe yeri | Qingdao , huashida |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Screw Channel Structure | Structure Deep Screw |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Total Power | 520kw |
| HS Code | 8468800000 |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 hafta |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Yetenek temini | 50 adet/ay |
| Menşe yeri | ÇİNGDAO |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Sertifika | ISO9001:2008, QS |
| Teslim süresi | 45-60 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10 takım/yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | Huashida |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Üreticisi | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Garanti süresi | 12 ay |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |