| Plastik işlenmiş | PE |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kurulu güç | 380KW |
| Montaj yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Yüzey | Çelik |
| Kaplama tabakası | İç ve dış boru duvarı |
| Isıtma Yöntemi | Orta frekanslı ısıtma sistemi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Kalibrasyon yöntemi | Vakum ve su püskürtme soğutma |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Uygulama | Kanalizasyon/Drenaj/Su Deposu |
|---|---|
| kontaktör | Fransa SCHNEIDER Kontaktörler,Schnerder |
| boru çapı | 20mm-1200mm |
| Vida Tasarımı | tek/çift vidalı ekstruder |
| Bağlantı | Su geçirmez/Toprak geçirmez |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Boru |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Konteyner yükleme, deniz taşımacılığı |
| Hammadde | PE |
|---|---|
| HDPE ceket borusu rengi | Özelleştirilebilir |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| HDPE | 600kg/s |
|---|---|
| Malzeme | PP/PE |
| Şartname | 1000,00cm * 220,00cm * 180,00cm |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Ambalaj bilgileri | Emriyle |
| Güç kaynağı | 3 Bölüm, 380V 50Hz |
|---|---|
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
| Sertifika | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
|---|---|
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Taşıma Paketi | STANDART PAKET |
| Şartname | PERT-50/200MM |
| Durum | Yeni |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Kontrol sistemi | Siemens PLC |