| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Malzeme | PP/PE |
| vida numarası | tek vida |
| HDPE | 600kg/saat |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
|---|---|
| Katman sayısı | Çift katman |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Başvuru | Belediye su temini , drenaj suyu |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Satış sonrası servis | Denizaşırı kurulum, ücretsiz teknik destek |
| Başvuru | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart paketleme |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
|---|---|
| Vida No. | Tek vidalı |
| Malzeme | PP/YYPE |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| İşleme türü | Ekstrüzyon Makinesi, ekstrüzyon ekipmanı |
|---|---|
| Çiğ madde | PE/PP/PVC |
| İşlem | SARMAL |
| Kalıp | 60 çift, 50 paris |
| Hız | 8-16m |
| Tip | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Boru çapı | 200-3000mm |
| Başvuru | Endüstriyel kanalizasyon, yol drenajı |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Başvuru | Önceden yalıtımlı boru ceketi üretiyor |
|---|---|
| Kesme yöntemi | Tozsuz gezegen kesimi |
| Vida Hayır. | Tek vidalı |
| Bilgisayarlı | Bilgisayarlı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Kesici | Otomatik olarak |
|---|---|
| Tip | Tek Duvar / Çift Duvar |
| Avantaj | Yüksek Hız, Yüksek Performans |
| Anahtar kelime | Yüksek hız |
| Boru malzemesi | PP/PE/PVC |