| Boru aralığı | 300mm-3000mm |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Ekstruder Stili | SJ90×30, SJ100×33 |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Renk | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | PE düz oluklu boru yapma makinesi |
| Isıtma Yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Üretim kapasitesi | 100-1000kg/saat |
| Soğutma yöntemi | su soğutma |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Katman Sayısı | Çift katman |
| Maksimum Hız | 6 m/dak, 1,2 m/dak |
| Alan | Drenaj/su temini/kanalizasyon deşarjı/tarım |
| Ambalaj bilgileri | Standart Ambalaj |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Temiz seviye | > = SA2.5 |
| Isıtma Yöntemi | Orta frekanslı ısıtma sistemi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama | Toz Boya |
| Püskürtme tabancası yöntemi | Yüksek voltajlı elektrostatik püskürtme tabancası |
| Isıtma Yöntemi | Orta frekanslı ısıtma sistemi |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama tabakası | Dahili Fbe ve Harici 3lpe |
| Püskürtme tabancası yöntemi | Yüksek voltajlı elektrostatik püskürtme tabancası |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Montaj Yapısı | Entegre Tip Ekstruder |
|---|---|
| Ürün Tipi | Ekstrüzyon Kalıplama Makinesi |
| Başvuru | Belediyede Kanalizasyon ve Drenaj |
| Malzeme | HDPE |
| Ambalaj bilgileri | 4/6/8/13/25/42/90mm |
| kurulu kapasite | Yaklaşık 530kw |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3 Bölüm, 380V 50Hz |
| Vida No. | Tek vidalı |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ambalaj bilgileri | İHRACAT PAKETLEME |
| Tip | 3LPE kaplama hattı |
|---|---|
| Kaplama Katmanı | İç ve dış boru duvarı |
| Üretim için malzemeler | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| İşleme Kapasitesi | ≥250m²/saat |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Sürünme Deformasyon Direnci | - İyi. |
|---|---|
| Kurulu güç | 180kw,230kw,400kw,680kw |
| Uzun yaşam | Yaklaşık 50 yıl |
| Garanti | 12 Aylık |
| Düşük Ağırlık | - Evet. |