| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| bilgisayarlı | bilgisayarlı |
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Spesifikasyon | PERT-50/200MM |
| ekstruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Çiğ madde | PE |
| PLC | Siemens |
| Isıtma yöntemi | Elektrikli ısıtma |
| Boru Uzunluğu Aralığı | 6m - 12m |
| Satış sonrası hizmet | Kurulum ve Eğitim |
|---|---|
| Kullanımı | Bölge ısı/soğutucu tedariki |
| Boru Tipi | Rijit / Esnek |
| Ambalaj bilgileri | Standart ambalaj |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Boru performansı | Esnek veya sert |
|---|---|
| hat uzunluğu | 60m |
| Kullanımı | Bölge ısı/soğutucu tedariki |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Satış sonrası hizmet | Kurulum ve Eğitim |
|---|---|
| Hız | 6m-10m/Min |
| Boru performansı | Esnek veya sert |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Teslim süresi | 60 GÜN |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| özel | özel |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Su tüketimi | 1,0m³/dk |
| Kurulu güç | 230KW |
| Besleme Modu | Bir Besleme |
|---|---|
| Vida | Tek vidalı |
| Vidalı kanal yapısı | Derin vida |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ekstruder | Tek vida ekstrüder |
| Temiz seviye | > = SA2.5 |
|---|---|
| Püskürtme tabancası yöntemi | Yüksek voltajlı elektrostatik püskürtme tabancası |
| Kaplama tabakası | İç ve dış boru duvarı |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| vida numarası | tek vida |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | 200-3000mm içi boş duvar HDPE spiral yapılandırılmış duvar borusu ekstrüzyon hattı |
| Satış sonrası hizmet | Ücretsiz teknik servis, işçilerin eğitimi |
| Ürün Kategorisi | Ön yalıtımlı boru üretim hattı |
| Malzeme | PP/YYPE |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 yıl, |
| Başvuru | Boru,Enerji Besleme Borusu,Mobilya,Dekoratif,Esas olarak Dekorasyonda kullanılır |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |