| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama | PE Ekstrüzyon |
| Bükme açısı | 15-90 Derece |
| Şundan oluşur | İlk FBE kaplama, orta yapıştırıcı, dış PE katmanı |
| Ambalaj bilgileri | Plastik Film ve Ahşap Palet |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama yapısı | FBE, 2lpe, 3lpe |
| Kaplama Tipi | İç, dış |
| Kullanma | Derusting ve antikorozyon |
| Kaplama | Toz Boya |
| Yer | Kapalı |
|---|---|
| Temizlik seviyesi | SA2.5 |
| ekstrüder | Tek vida ekstrüder |
| Yöntem türü | Otomatik |
| Kaplama malzemeleri | Polietilen, yapışkan, epoksi |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Çalışma Modu | Otomatik |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Kaplama Tipi | Dahili, Harici |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Kaplama | Pudra kaplama |
|---|---|
| Kaplama malzemesi | Epoksi tozu, yapıştırıcı, polietilen |
| Kaplama yapısı | FBE, 2lpe, 3lpe |
| Spesifikasyon | 50-4200mm |
| Substrat | çelik |
| Model Numarası | HSD377mm |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Model Numarası | HSD50-426 |
|---|---|
| Kaplama | toz kaplama |
| Sertifika | CE, ISO |
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO |
| Boru çapı. | 159-4200mm |
| PE Kaplama Modeli | Sarma |
| patlatma | >2,5A |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Şartname | 159-4200mm |
| Yüzey | Çelik |