| Boru çapı. | 48-3000mm |
|---|---|
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Başvuru | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| Şartname | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Yüzey | Çelik |
| Patlatma Standardı | SA2.5 |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | Dakikada 1-3 metre |
| Kontrol sistemi | SIEMENS PLC ve HMI |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Garanti | 12 ay |
| Üretim aralığı | 530-1420 |
|---|---|
| Patlatma Standardı | SA2.5 |
| Üretim kapasitesi | Dakikada 1-3 metre |
| Kontrol sistemi | SIEMENS PLC ve HMI |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Kaplama tipi | 3 Katlı Polietilen (3LPE) |
|---|---|
| Teslimat süresi | Çelik borular |
| patlatma | >2,5A |
| Bağlantı türü | Kaynak |
| Menşei | Çin |
| Kaplama | Toz kaplama |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Çıkış hızı | 1-6m/min |
| Sıcaklık | 0-30 |
| Güç kaynağı | Tehlikeli alan yok |
| Model NO. | FBE |
|---|---|
| Tip | Kaplama Üretim Hattı |
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama Malzemesi | FBE tozu |
| Şartname | 300-4200mm |
| Patlatma Standardı | SA2.5 |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | Dakikada 1-3 metre |
| Kontrol sistemi | SIEMENS PLC ve HMI |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Garanti | 12 ay |
| Kaplama | Toz kaplama |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Çıkış hızı | 1-6m/min |
| Sıcaklık | 0-30 |
| Güç kaynağı | Tehlikeli alan yok |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
|---|---|
| Kaplama tabakası | Dahili Fbe ve Harici 3lpe |
| Püskürtme tabancası yöntemi | Yüksek voltajlı elektrostatik püskürtme tabancası |
| Uygulamalar | Petrol, Doğal Gaz ve Su Temini Boru Hatları |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap / Plastik Film |
| Kaplama katmanları | 3 katman |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Menşei | Çin |
| Bağlantı türü | Kaynak |