| Kaplama Yapısı | Fbe, 2lpe, 3lpe |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Ürün Tipi | Boru Kaplama Makinası |
|---|---|
| Temiz Seviye | >=SA2.5 |
| Kaplama | Toz Boya |
| Kaplama Katmanı | İç ve dış boru duvarı |
| Ambalaj bilgileri | İhracata Yönelik Standart Paket |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO |
| Boru çapı. | 159-4200mm |
| PE Kaplama Modeli | Sarma |
| patlatma | >2,5A |
| Model no. | Boru çapı. 57-3400mm |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO, RoHS |
| Substrat | çelik |
| patlatma | > 2.5a |
| PE Kalınlığı | 2-3mm |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Yüzey İşlem Sınıfı | ≥SA2,5 |
| Kaplama Malzemesi | Epoksi Tozu, Yapıştırıcı, Polietilen |
| Isıtma Yöntemi | İndüksiyonla Isıtma |
| İndüksiyonla Isıtma | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Yüzey işleme | Kumlama |
|---|---|
| Uygulama | 3pe 2pe fbe antikorozlama kaplama |
| Ürün Tipi | Boru Kaplama Makinası |
| Boru yüzeyinin hazırlanması | Kumlama |
| Mod Hayır | 200-1420mm |
| kesme kuvveti | ≥115 N/cm |
|---|---|
| özgül yoğunluk | 0,935 dev/cm3 |
| germe gücü | 35 MPa |
| Kırılma sırasında uzanma | %380 |
| Teslim süresi | 10 iş günü |
| Kaplama | Pudra kaplama |
|---|---|
| Yüzey tedavi sınıfı | ≥SA2.5 |
| Tip | Kaplama üretim hattı |
| Kaplama malzemesi | Epoksi tozu, yapıştırıcı, polietilen |
| Öne Çıkanlar | PLC otomatik kontrol sistemi |
| Kaplama | Pudra kaplama |
|---|---|
| PE Katman Kalınlığı | 2,5 - 3,7 mm |
| Eğrilik Yarıçapı | 4-6 kez D |
| Dirsek Açısı | 15-90 Derece |
| Spesifikasyon | Boru çapı. 426-820mm |
| Kaplama | Toz Boya |
|---|---|
| Sertifika | CE, ISO |
| Boru çapı. | 159-4200mm |
| PE Kaplama Modeli | Sarma |
| patlatma | >2,5A |